.

Výsledky minulého kolé druhé ligy-----Řisuty vs. Sokolov 3-4pp,Tábor vs. Milevsko 4-2,Trutnov vs. Písek 2-1,Děčín vs. Klášterec 2-4,Kolín vs. Litoměřice 9-4,Benešov vs. Mělník 1-2,Kobra Praha vs. Nymburk 4-9,Roudnice vs. Česká Lípa 0-7,Rokycany vs. Jablonec 3-2 pp.,Klatovy vs. Jindřichův Hradec 6-5 pp.

Pozápasové hodnocení

Zhodnocení utkání Roudnice vs. Č.Lípa

Zhodnocení utkání HC ROUDNICE vs. HC ČESKÁ LÍPA domácím trenérem Janem Svitavským a utočníkem Jiřím Novákem

Vyjádření k zápasu domácího trenéra Jana Svitavského:

Když nedáme soupeři jako je Česká lípa gól, tak nemůže počítat že hra bude vyrovnaná. Hokejově jsme dnes na to neměli a hlavně hráči nebojovali tak, jak je potřeba k boji o záchranu. Jsem z přístupu některých hráčů velmi zklamaný. Také je patrné při přesilové hře, jak moc nám chybí její nacvičení.

Vyjádření k zápasu domácího útočníka Jiřího Nováka:

V první třetině nás Česká Lípa přehrávala a byla lepši. Hodně nás tam podržel Erik Štěrba, který vychytal několik vyložených šancí. Ve druhé části, se naše hra zlepšila, bylo stále o co hrát a zápas byl ještě otevřen. Ve třetí třetině se naše hra sesypala jako domeček z karet a soupeř nás jasně přehrál. Je nám to velmi líto hlavně kvůli diváků, kteří nám fandí a podporují nás. Nezbývá nám nic jiného než přes svátky dobře potrénovat, oklepat se z prohry a zabojovat v dalších zápasech.